• چرا باید ما را انتخاب کنید ؟!

ابتدا لازم به ذکر است این نکته رو بیان کنیم که چندین سال قبل تر از ثبت شرکت تجارت جویان ، در حوزه های مختلف تجارت داخلی ، خارجی ، ترخیص کالا و حتی در عرصه تولید و تامین مواد اولیه کارخانجات فعال بوده ایم و با پیمودن مسیر طولانی در این راه توانسته ایم با پشت سر گذاشتن شکست ها و موفقیت های متعدد اکنون با توشه ای پر از تجربه های ارزنده در این راه یاری گر شما باشیم.

• تاسیس شرکت :

در سال ۱۳۹۲ خورشیدی شرکت تجارت جویان با مدیریت آقای اللهویردی علی اقدم تاسیس شد ، و از آن زمان تا کنون به فعالیت خودبا مدیریت ایشان ادامه میدهد .

اکنون  بعد از چند سال تعداد همکاران و دوستانی که ما را یاری میکنند بالغ بر ۲۰ نفر بصورت مستقیم و نزدیک ۲۵ نفر غیر مستقیم است.امید آن را داریم که هر روز خانواده تجارت جویان گسترده از دیروز باشد تا بتوانیم با کیفیت بالاتر رضایت شما عزیزان را پیش از گذشته جلب نماییم.

• تاسیس واحد تولیدی :

در سال ۱۳۹۶ شرکت تجارت جویان یک واحد تولیدی لوازم خانگی آشپزخانه ( فر برقی ، کتری و قوری و سرویس قابلمه ) در شهرک صعنتی شماره یک منطقه آزاد ماکو ایجاد کرد.

این واحد تولیدی اکنون تحت برند Kozeda  به فعالیت خود ادامه میدهد و چندین نفر نیز در آنجا بصورت مستقیم و غیر مستقیم مشغول بکار هستند.

• چشم انداز ما :

چشم اندازی که برای دهه آینده خود داریم ، با لطف و عنایت خداوند متعال رسیدن به مقام بزرگترین و معتبرترین شرکت بازرگانی در شمالغرب کشورکه مجموعه کاملی از خدمات بازرگانی و گمرکی را در قالب یک مجموعه منسجم و واحد به مشتریان خود ارائه میدهد .

در نهایت خداوند را شاکریم و با نیروی مضاعف تر از قبل به راهمان ادامه خواهیم داد تا باعث سربلندی کشور عزیزمان ایران شویم . و بتوانیم در مسیر رشد و توسعه ملی قدمی موثر و مثبت برداریم .

فهرست