بازرگانی تجارت جویان

شرکت تولیدی بازرگانی تجارت جویان

چرا باید ما را انتخاب کنید ؟!

شرکت تولیدی بازرگانی تجارت جویان منطقه آزاد ماکو ( سهامی خاص ) در تاریخ ۱۳۹۲/۰۸/۰۱ به شماره ثبت ۲۴۰۸ در سازمان ملی ثبت کشورها ثبت گردیده و از آن تاریخ بصورت رسمی پا به عرصه تجارت و تولید نهاده است. این شرکت با اتخاذ تصمیم های درست و به کارگیری استراتژی های متناسب با هر دوره اقتصادی و اجرای دقیق آنها به یاری خداوند توانسته پله های ترقی را تا به امروز طی نماید. شایان ذکر است که در حال حاضر شرکت تجارت جویان دارای کادری مجرب با توان علمی و تجربی بالا به فعالیت خود ادامه میدهد. این شرکت مفتخر است با به کارگیری مشاوران و پرسنل کارآزموده خود ، شما تجار و بازرگانان را دررسیدن هر چه سریعتر به اهدافتان یاری نموده و در تمامی مراحل صادرات ، واردات ، ترخیص کالا ، امور بانکی و سایر تشریفات گمرکی…شما را همراهی کند.

تاسیس شرکت :

در سال ۱۳۹۲ خورشیدی شرکت تجارت جویان با مدیریت آقای اللهویردی علی اقدم تاسیس شد ، و از آن زمان تا کنون به فعالیت خودبا مدیریت ایشان ادامه میدهد . اکنون بعد از چند سال تعداد همکاران و دوستانی که ما را یاری میکنند بالغ بر ۲۰ نفر بصورت مستقیم و نزدیک ۲۵ نفر غیر مستقیم است.امید آن را داریم که هر روز خانواده تجارت جویان گسترده از دیروز باشد تا بتوانیم با کیفیت بالاتر رضایت شما عزیزان را پیش از گذشته جلب نماییم.

تاسیس واحد تولیدی :

در سال ۱۳۹۶ شرکت تجارت جویان یک واحد تولیدی لوازم خانگی آشپزخانه ( فر برقی ، کتری و قوری و سرویس قابلمه ) در شهرک صعنتی شماره یک منطقه آزاد ماکو ایجاد کرد. این واحد تولیدی اکنون تحت برند Kozeda به فعالیت خود ادامه میدهد و چندین نفر نیز در آنجا بصورت مستقیم و غیر مستقیم مشغول بکار هستند.

چشم انداز ما :

چشم اندازی که برای دهه آینده خود داریم ، با لطف و عنایت خداوند متعال رسیدن به مقام بزرگترین و معتبرترین شرکت بازرگانی در شمالغرب کشورکه مجموعه کاملی از خدمات بازرگانی و گمرکی را در قالب یک مجموعه منسجم و واحد به مشتریان خود ارائه میدهد . در نهایت خداوند را شاکریم و با نیروی مضاعف تر از قبل به راهمان ادامه خواهیم داد تا باعث سربلندی کشور عزیزمان ایران شویم . و بتوانیم در مسیر رشد و توسعه ملی قدمی موثر و مثبت برداریم .

آخرین اخبار و مقالات تجارت جویان

بروز ترین اخبار و مقالات درمورد تجارت را با ما دنبال کنید

1401/11/11

واردات لوازم یدکی خودرو

لوازم یدکی شامل قطعاتی است که هنگام خرابی خودرو، جایگزین انواع اصلی آن می‌ شود تا بتواند به عملکرد خود ادامه دهد. واردات قطعات خودرو یکی از تجارت¬های پر سود در ایران است که البته مقصد بیشتر این محموله‌هایی که وارد ایران می¬شوند شرکت¬های تولیدکنند¬ه قطعات خودرو و خودرو سازان می‌باشد.

ادامه مطلب